Szeretettel köszöntelek a FŐVÁROSUNK BUDAPEST közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
FŐVÁROSUNK BUDAPEST vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a FŐVÁROSUNK BUDAPEST közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
FŐVÁROSUNK BUDAPEST vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a FŐVÁROSUNK BUDAPEST közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
FŐVÁROSUNK BUDAPEST vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a FŐVÁROSUNK BUDAPEST közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
FŐVÁROSUNK BUDAPEST vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát M Imre indította 11 éve
címlap
Vasút
Repülés
Közút
Blog
Biztos út
Zöldút
Hajózás
IHO-TV
RSS
Archívum
Fotók
Vasutasház volt a leégett Andrássy úti épület
http://iho.hu/hir/vasutashaz-volt-a-leegett-andrassy-uti-epulet-140716
MTI/iho
2014.7.16 15:30
A Kodály köröndön az Andrássy út 83–85. szám alatti épület egykor vasutas ház volt. Íme a rövid története.
A historizáló, francia reneszánsz stílusban készült négyszintes, négyudvaros lakóház 1882-ben és 1983-ban Kauser József tervei alapján épült. A ház a körönd délnyugati sarkát foglalja el, mivel három utca (az Andrássy út, a Felsőerdő sor és a Szív utca) és egy tér határolja, négy homlokzati síkja van, ennek megfelelően egykor négy bejárata volt, de ma már ezek közül kettőt lezártak.
...
Hozzászólások eddig: 0
M Imre írta 3 napja a(z) Városliget - 2014 (?) fórumtémában:
Karácsony Gergely kéri vissza a Városligetet Budapestnek | ...
M Imre írta 3 napja a(z) Elindul a Telefogas, az igényvezérelt fogaskerekű szolgáltatás fórumtémában:
HBweb | Pont egy hét múlva, azaz 2026. június 24-én...
M Imre írta 4 napja a(z) Közérdekű fórumtémában:
Schwarzenegger forgatása miatt egész hétvégén nem jár a 2...
M Imre írta 2 hete a(z) A Nyugati pályaudvar és környéke fejlesztése fórumtémában:
Majdnem 50 év után megújul a Nyugati téri aluljáró, a felüljárót...
M Imre írta 2 hete a(z) Parkolási ügyek Budapesten fórumtémában:
Molnár Zsolt a közös Fidesz–MSZP-mutyiba bukhat...
M Imre írta 3 hete a(z) Aki átépítette Budapestet: Lajta Béla, építész blogbejegyzéshez:
Pikó András polgármester | Hosszú évek után közelebb ...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás